بهترین ریگ‌های ماینینگ 2018

بهترین ریگ‌های ماینینگ 2018

بهترین ریگ‌های ماینینگ 2018

بهترین ریگ‌های ماینینگ 2018 : برای ماین کردن بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای رمزپایه

کسب درآمد از طریق ماین کردن ارزهای رمزپایه

با توجه به تقاضای بسیار زیادی که برای کارت گرافیک جهت ماین کردن ارزهای دیجیتال وجود دارد، در حال حاضر خریدن یک دستگاه پیش ساخته برای ماین کردن این ارزها معقول تر است. به همین دلیل ما در این مطلب لیست بهترین ریگ‌های ماینینگ سال 2018 را برای شما تهیه کردیم.
برخلاف کامپیوترهای دسک تاپ مخصوص ماینینگ که می‌توان از آنها برای سایر کارهای روزمره و مثل یک PC معمولی استفاده کرد، ریگ‌های ماینینگ به صورت خاص و فقط برای یک هدف طراحی شده اند یعنی ماین کردن کارآمد و موثر ارزهای رمزپایه مثل بیت کوین.
بنابراین نمی توانید از یک ریگ ماینینگ برای کارهای دیگر استفاده کنید اما به لطف اینکه ریگ‌های ماینینگ طوری طراحی شده اند که بیشترین بازده و خروجی را داشته باشند، با استفاده از آنها به بهترین نتایج خواهید رسید.
اما باز هم اگر قصد دارید که خودتان یک ریگ ماینینگ بسازید، برای شروع کار، این مطالب راهنما که به ترتیب درباره بهترین GPU های مخصوص ماینینگ، بهترین CPUهای ماینینگ، بهترین مادربوردهای مخصوص ماینینگ و بهترین SSDهای مخصوص ماینینگ هستند را بررسی کنید.

SHARK MINI

1.Shark Mini

-یک ریگ ماینینگ فوق العاده
-کارت گرافیک: 4 x AMD RX570/580 | گارانتی: 90 روز
-فشرده و کوچک
-چهار GPU
-گران قیمت
-کوتاه بودن مدت گارانتی

Shark Mining یکی از کمپانی‌های مشهور و معتبری است که بهترین ریگ‌های ماینینگ پیش ساخته را تولید می‌کند. ریگ ماینینگ Shark Mining یک ریگ فشرده و کوچک است که چهار GPU دارد. مدل اصلی با گرافیک AMD RX 570/580 عرضه می‌شود اما می‌توانید آن را با GPUی NVIDIA GTX 1070 یا 1070 Ti هم پیکربندی کنید که با این کار سود خالص شما بیشتر خواهد شد و بعلاوه می‌توانید یک صفحه نمایش لمسی هم به ریگ اضافه کنید تا کنترل بیشتری بر آن داشته باشید. طبق تخمین شرکت Shark Mining، در صورت استفاده از مدل پایه‌ی این دستگاه برای ماین کردن زی‌کش سود ماهیانه 200 دلار و برای ماین کردن اتریوم سود ماهیانه 300 دلار به دست خواهید آورد هر چند ممکن است این اعداد و ارقام تغییر کنند.

Bitcoin Gold GPU Miner 2000 H/s

2.Bitcoin Gold GPU Miner 2000 H/s

-بازگشت سرمایه خوب
-کارت گرافیک: 6 x Nvidia GTX 1060 6GB | گارانتی: گارانتی پیش فرض کارخانه
-سودآوری خوب
-قابل تنظیم
-نداشتن شفافیت درباره گارانتی

ماینر “Bitcoin Gold GPU Miner 2000 H/s” ساخت Ethereumminer.eu هم یک ریگ ماینینگ پیش ساخته است که پتانسیل سودآوری بالا را دارد. هر چند قیمت ارزهای رمزپایه دائما در حال نوسان است اما با خرید این دستگاه بعد از مدت نه چندان طولانی هزینه خرید آن جبران خواهد شد. بعلاوه اخیرا شاهد کاهش قیمت این دستگاه بودیم –معمولاً چنین چیزی را برای دستگاه‌های ماینینگ مشاهده نمی کنیم و قیمت‌ها دائماً در حال افزایش هستند. می‌توانید این ریگ را به تناسب بودجه و نیازهای خودتان سفارشی سازی کنید.

Antminer D3

3.Antminer D3

-ماینر ASIC
-کارت گرافیک: ندارد
-فشرده و کوچک
-مقرون به صرفه تر
-استفاده از ریگ‌های ماینینگ ASIC پیچیده تر است

مدارهای مجتمع با کاربرد خاص (ASIC) از این جهت با ریگ‌های ماینینگ تفاوت دارند که برای عمل ماینینگ از GPU استفاده نمی کنند و همین موضوع باعث کاهش هزینه مصرف برق می‌شود. این دستگاه‌ها، بلاک‌های بیت کوین را با سرعت بیشتری حل می‌کنند بنابراین قطعاً ارزش دارند که نگاهی هم به آنها داشته باشید. این ماینر ASIC از شرکت Mineshop.eu یک ماینر سطح متوسط خوب است که نرخ هش آن 19.5 گیگاهرتز بر ثانیه است.

Shark PRO

4.Shark PRO

-یک ریگ ماینینگ فوق العاده برای ماینرهای حرفه ای
-کارت گرافیک: 6 x AMD RX570/580| گارانتی: 90 روز
-کیفیت ساخت فوق العاده
-قابل پیکربندی
-گران قیمت

در این لیست یکی دیگر از محصولات Shark Mining یعنی ریگ ماینینگ Shark PRO را داریم. مثل دستگاه Shark mini، برای این دستگاه‌ها هم امکان پیکربندی وجود دارد. مدل پایه این دستگاه با 6 کارت گرافیک AMD RX570/580 عرضه می‌شود اما می‌توان آن‌ها را به GPUهای NVIDIA RTX 2080 Ti، GTX 1070 Ti, GTX 1080 Ti یا NVIDIA GTX 1070, GTX 1070 Ti ارتقاء داد (2080 Ti تا ماه اکتبر موجود نیست اما می‌توانید پیش سفارش آن را ثبت کنید). این ریگ، گران قیمت است اما کیفیت ساخت و سودآوری بالقوه‌ی آن باعث شده برای افرادی که قصد دارند با جدیت بیشتری عمل ماینینگ را انجام دهند، بسیار مناسب باشد.

PandaMiner B5 Plus

5.PandaMiner B5 Plus

-یک ماینر فشرده بسیار عالی
-کارت گرافیک: 8 x AMD Radeon RX 460 | گارانتی: 108 روز
-بسیار قدرتمند
-کیفیت ساخت بسیار عالی
-گران قیمت
-معمولاً به سرعت فروخته می‌شود

ریگ ماینینگ PandaMiner B5 Plus نیز یکی از بهترین گزینه‌ها است که ظاهری زیبا و سودآوری بسیار خوبی برای ماین کردن ارزهای رمزپایه دارد. اما این دستگاه بسیار گران قیمت است و به دلیل محبوبیت زیاد معمولاً خیلی زود موجودی آن به اتمام می‌رسد. خوشبختانه Pandaminer مدل‌های دیگری هم دارد که می‌توانید از بین آنها گزینه دلخواهتان را انتخاب کنید.

منبع : Techradar

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *